Jak muzulmanie traktuja kobiety europejki w swoim kraju?

Kochasz muzułmanina, dopiero poznałaś jednego, żyjesz z nim od lat? To jest dział dla Ciebie.

Postprzez mika100 » 04 Wrz 2006, 12:01

Dzieki za info,na szczescie jestem mezatka i matka.
mika100
Newbie

Miejscowość: Poznan

Postprzez Al-Ayat » 04 Wrz 2006, 11:38

Kolega dwa lata temu był w Iranie z dziewczyną. Po kilku dniach kupili obrączki by dziewczyna miała spokój.

Mówiąc wprost: mężatka to zwykle tabu ale wolna i od 13-15 roku w górę to pożądany "towar" (nie cierpię tego słowa w tym znaczeniu ale pasuje jak ulał) do wzięcia i potrafią być pod tym względem bardzo upierdliwi.

Rzeczywiście, w dużych miastach, jest normalniej choć i na prowincji też. Najgorzej w miejscowościach turystycznych, podobnie jak u nas, tylko na większą skalę i często bardziej nachalnie.
Image

http://promea-architekci.pl/
Parom mieszanym życzę samych córek ;)
Awatar użytkownika
Al-Ayat
Uzależniony
Uzależniony

Miejscowość: Śląsk

Postprzez Vero » 04 Wrz 2006, 11:26

mika100..a ty wlasciwie mialas na mysli to jak generalnie mezczyni traktuja kobiety europejki czy jak mezczyzni traktuja swoje kobiety europejki...?
..roznica jest kolosalna...jesli pytalas o podejscie mezczyzn do kobiet generalnie (europejek, niemuzulmanek) to jak zauwazyl moj przedmowca, sa w centrum zainteresowania ze wzgledu na dostepnosc (czego nie zaznaja od swych rodaczek) i "oryginalny europejski" wyglad (nie zgodze sie ze tylko blondynki maja wziecie)...
Uwazam ze w Kairze jest odrobine lepiej, tzn mezczyzni nie zachowuja sie jak panowie z kurortow turystycznych i ich zyciowym celem nie jest czyhanie na latwe europejki...miasto jest wielkie, zatloczone, i taka europejka mimo ze lokalnie (np na osiedlu w ktorym mieszka) wzbudza zainteresowanie to jednak ginie w 16 milionowym tlumie miasta...inaczej tez wyglada sprawa jesli europejka jest zona, matka i jak sie prowadzi i ubiera...
..moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia, ze moje pierwsze wyjazdy do Cairo, kiedy bylam jeszcze narzeczona i mialam zielone pojecie o zwyczajach w Egipcie, byly pelne zaczepek, i sytuacji ze moj narzeczony podwijal rekawy...teraz dostosowalam sie do oglno przyjetych zasad co do ubioru przedewszystkim i wiekszosc mezczyzn spogladajac na moja obraczke odnosi sie z szacunkiem...
I was born in one night but not the last night!
Awatar użytkownika
Vero
Uzależniony
Uzależniony

Miejscowość: Kraków/Cairo

Postprzez Tomuch » 04 Wrz 2006, 09:35

np. w Egipcie patrzą się na każdą bo liczą na łatwy seks (i z przykrością muszę stwierdzić , że go dostają).
Jeśli jesteś blondynką to będziesz w centrum zainteresowania.
A poza tym zaczepiają i są nachalni (na to skarżą się głównie kobiety).
Zauważyłem też jedno , bardzo interesują się bardzo młodymi nastolatkami , chociaż sami dużo więcej lat.
Czasami może to podchodzić wiadomo pod co...
O JEST SKANDAL.Dlaczego moderatorzy wykasowali tekst z mojego ostatniego podpisu.Nie był obrażliwy ani wulgarny , zawierał tylko hasła jakie wykrzykują muzułmanie protestując.A jakie każdy słyszał.
TO JEST WłAśNIE WOLNOść SłOWA WEDłUG ISLAMU.
Tomuch
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Postprzez Vero » 03 Wrz 2006, 23:54

..Ja moge od siebie napisac...ze wlasciwie tak samo jak w europie (gdzie sie poznalismy)..moze z wieksza troska na ulicy dba by mezczyzni dla ktorych europejka jest widokiem niecodziennym za bardzo nie dawali temu dowodu, pozatym kocha, szanuje i okazuje to tak jak robil to w Anglii, czasem nawet wbrew ogolnoprzyjetym zasadom: skradnie mi calusa na ulicy, zapytany ale dlaczego, przeciez wszyscy sie potem gapia na nas...mowi ze nie chce bym czula ze jego uczucia stygna.....
I was born in one night but not the last night!
Awatar użytkownika
Vero
Uzależniony
Uzależniony

Miejscowość: Kraków/Cairo

Postprzez mika100 » 03 Wrz 2006, 19:56

Hej! Wiem,ze ludzie sa rozni i to w kazdej religii i roznie postepuja,widze ze duzo wiecie o Bliskim Wschodzie-powiedzcie jak traktowane sa kobiety europejki niemuzulmanki?
mika100
mika100
Newbie

Miejscowość: Poznan

Wróć do Związki polsko-arabskie i chrześcijańsko-muzułmańskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości