I am egyptian men - co to właściwie znaczy ?

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim, co dotyczy tego pięknego kraju.

ciekawość

Postprzez Menna » 14 Wrz 2005, 22:53

Znajdziecie wątek o takim samym tytule i na ten sam temat na forum na www.hurghada.pl. Nie rozwinął się tak jak tutaj, ale wypowiedzi głupie nie są.Polecam szybkie zaglądnięcie. Samo forum fajniejsze jest tutaj! Pozdrawiam wszystkich - Wasza nowicjuszka
Menna
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Miejscowość: Polska - Warszawa

ciekawość

Postprzez ella » 14 Wrz 2005, 03:18

ciekawość to pierwszy stopień do piekła :

MOzliwe, ale gdyby nie ciekawosc, nie byloby sztuki,nauki i siedzilibysmy w jaskiniach

ps
couriosity killed the cat
but satisfaction brought her back :lol:
When it comes to thought, some people stop at nothing.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing happened. ~ Winston Churchill.
Marg bar diktator
Awatar użytkownika
ella
Uzależniony
Uzależniony

ciekawość

Postprzez said » 13 Wrz 2005, 23:45

ciekawość to pierwszy stopień do piekła :

Image
Black flags will come from Khurasaan (Iran). No power will be able to stop them and they will finally reach Eela (Dome of the Rock in Jerusalem) where they will erect their flags." - The Holy Prophet (SAW)
Awatar użytkownika
said
Pogrmoca klawiatury
Pogrmoca klawiatury

Miejscowość: miasto stresu

ciekawość

Postprzez Nada » 12 Wrz 2005, 10:49

Pamietam, ze kiedys podczas zwyklej rozmowy o naprawde byle czym, pewnien Egipcjanin zamilkl na chwile a potem wypalil:
"I am Egyptian man and I'm HOT!"
Zaakcentowanie ostatniego slowa (chyba az przesadne) i jego mina - prawie sie przewrocilam... :shock: :D
Wydaje mi sie wiec, ze inni po prostu w odpowiednim momencie gryza sie w jezyk i pozostawiaja sprawe niedopowiedziana - jemu sie nie udalo... 8)
l baid an alain mosh baid an el alb...
Nada
Newbie

ciekawość

Postprzez canis » 09 Wrz 2005, 12:43

"AMEERA" napisał(a):canis

.. a cóż to za radosna twórczość .. :?: :?: :?: .. :roll:

8) 8) 8) Droga Ameero trzeba "rozruszac" to forum :wink: czasami trzeba wkleic cos zabawnego lub smiesznego......Szkoda ze nie macie tematu ze smiesznymi linkami,fotkami i dowcipami :roll: Oczywiscie temat bylby rygorystycznie moderowany by nie bylo "swintuszenia" :wink:
P.S.Fantastyczne przepisy kulinarne mozna przyswoic na Waszym forum 8) Jezeli mozesz rzuc mi na priv przepis na cos wyjatkowo pikantnego 8) Pozdr
ja kocham gołe baby..........
Awatar użytkownika
canis
Uzależniony
Uzależniony

ciekawość

Postprzez AMEERA » 08 Wrz 2005, 21:46

canis

.. a cóż to za radosna twórczość .. :?: :?: :?: .. :roll:
Awatar użytkownika
AMEERA
Uzależniony
Uzależniony

Miejscowość: Manchester

ciekawość

Postprzez NurIman » 05 Wrz 2005, 15:11

Amiro, nie chcialam Cie obrazic, ani wysmiac, w zadnym wypadku. Przeczytalam sobie moje slowa jeszcze raz i chyba nie powinnam ich byla pisac, bo rzeczywiscie mogly zabrzmiec niegrzeznie. Tak wiec, jesli Cie urazilam, prosze o wybaczenie. Przepraszam. Pewnie juz wiesz, ze kazdy z nas ma takiego jednego towarzysza caly czas, ktory podszeptuje bynajmniej nic dobrego, znow mnie zwiodl...eh... :roll:

Zareagowalam tak byc moze, bo odberalam twoja pierwsza wypowiedz, jakby euforyczne "egipcjanie sa napradwe wyjatkowi sposrod wszystkich arabskich nacji." Wyczytalam moze cos czego nie ma.

Ogolnie, kazda nacja ma swoja specyfike, cechy charakterystyczne i jeslibysmy chcieli wymienic takie cechy dla Egipcjan, pewnie by sie na takiej liscie znalazlo wiele cech, ktore dziela z innymi nacjami arabskimi, zeby wiedziec czym sie ktory narod rozni od drugiego trzebaby z nimi pozyc, poznac, takie male badanie antropologiczne.

I jeszcze jedna rada siostro, uwierz mi tylko w dobrej wierze: radze wszystkim moim siostrom unikac rozmow o mezach z innymi, szczegolnie kobietami. Naszym obowiazkiem jest ochrona honoru naszego meza, wiec zanim cos o nim powiemy zastanowmy sie czy jemu by sie podobalo, bysmy to powiedzialy. Mowie to ze wzgledu na doswiadczenia.

Pozdrawiam i jeszczr raz ´atazar Amiro ;)

Jeszcze raz ´atazar.
[Koran, 33:48] {Nie słuchaj sie ani niewiernych, ani obłudników! Pozostaw ich obelgi i zaufaj Bogu! Wystarczy Bóg jako opiekun!}
NurIman
Pogrmoca klawiatury
Pogrmoca klawiatury

ciekawość

Postprzez AMEERA » 05 Wrz 2005, 09:46

NurIman

Amiro, Twoje stwierdzenie, ze "oni sa specyficzni" i ze kazda narzeczona, zona egipcjanina to potwierdzi, coz... nasuwa mi sie tylko jedno pytanie: ilu narzeczonych, mezow innych narodowosci mialas, by moc tak stwierdzic lub ilu mialy zony i narzeczone egipcjan, by kazda mogla tak powiedziec...?

Co do stwierdzenia "I´m egiptian man", jak dla mnie to slogan, na ktory, niestety, byc moze wiele milych pan reaguje w bardzo dziwny sposob...

Egipcjanin rozni sie pewnie od Polaka, od innych narodowosci, tak samo jak Polak rozni sie od Amerykanina, chodzi mi ogolnie o mentalnosc, cechy nabyte kulturowo, tak samo rozne sa kobiety tych narodowosci. Tak na logike i z obserwacji osob o roznym pochodzeniu.

.. nie bardzo rozumiem, jaką miałaś intencję .. chciałaś mnie obrazić .. ?!? .. wyśmiać .. ?!? .. :roll:

.. pisząc o specyfice Egipcjan, jako mężów czy narzeczonych miałam na myśli pewien "typ" zachowań, podobnych reakcji, ect .. nie trzeba mieć ani wielu narzeczonych, ani też więcej niż jednego męża by móc dojść do takiego wniosku .. wystarczy tylko mieć szczere, przyjacielskie kontakty z żonami innych Egipcjan by wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami .. nie raz śmiejemy się do rozpuku w czasie rozmów, gdy poraz setny okazuje się że mimo że Nasi mężowie są w różnym wieku, pochodzą z różnych zakątków Egiptu i prezentują różne podejście do życia to w pewnych sytuacjach zachowują się podobnie, czy też udzielają podobnych odpowiedzi .. 8)

.. być może to i slogan, jednakże dla Egipcjan ( zresztą dla każdego Araba ) niezmiernie ważne jest poinformowanie swojego rozmócy skąd dokładnie pochodzi, a wynika to poprostu z wielkiej dumy jakąs odczuwają na myśl o swojej ojczyźnie .. :P

.. to prawda, iż Egipcjanie będą zawsze sie wyróżnić od innych nacji, podobnie jak Polacy wobec przedstawicieli narodów chociażby z Ameryki Południowej .. nie mniej jednak pomiędzy sobą są poprostu podobni (przynajmniej w moim odczuciu), by nie rzec "łatwi do rozgryzienia" .. :twisted:

Amira
Awatar użytkownika
AMEERA
Uzależniony
Uzależniony

ciekawość

Postprzez kasiosa » 03 Wrz 2005, 20:26

Dla mnie kazdy Egipcjanin jest inny ,moj tesc,maz i jego brat-inna bajka :wink:
Awatar użytkownika
kasiosa
Pogrmoca klawiatury
Pogrmoca klawiatury

Miejscowość: bolanda

ciekawość

Postprzez Aynur » 03 Wrz 2005, 16:35

"NurIman" napisał(a):Amiro, Twoje stwierdzenie, ze "oni sa specyficzni" i ze kazda narzeczona, zona egipcjanina to potwierdzi, coz... nasuwa mi sie tylko jedno pytanie: ilu narzeczonych, mezow innych narodowosci mialas, by moc tak stwierdzic lub ilu mialy zony i narzeczone egipcjan, by kazda mogla tak powiedziec...?

Co do stwierdzenia "I´m egiptian man", jak dla mnie to slogan, na ktory, niestety, byc moze wiele milych pan reaguje w bardzo dziwny sposob... :?

Egipcjanin rozni sie pewnie od Polaka, od innych narodowosci, tak samo jak Polak rozni sie od Amerykanina, chodzi mi ogolnie o mentalnosc, cechy nabyte kulturowo, tak samo rozne sa kobiety tych narodowosci. Tak na logike i z obserwacji osob o roznym pochodzeniu.

Pewnie, ja sie zgadzam z tym, tym bardziej ze Turcy sa bardziej specyficzni :roll:
Awatar użytkownika
Aynur
Uzależniony
Uzależniony

ciekawość

Postprzez NurIman » 03 Wrz 2005, 16:26

Amiro, Twoje stwierdzenie, ze "oni sa specyficzni" i ze kazda narzeczona, zona egipcjanina to potwierdzi, coz... nasuwa mi sie tylko jedno pytanie: ilu narzeczonych, mezow innych narodowosci mialas, by moc tak stwierdzic lub ilu mialy zony i narzeczone egipcjan, by kazda mogla tak powiedziec...?

Co do stwierdzenia "I´m egiptian man", jak dla mnie to slogan, na ktory, niestety, byc moze wiele milych pan reaguje w bardzo dziwny sposob... :?

[Koran, 33:48] {Nie słuchaj sie ani niewiernych, ani obłudników! Pozostaw ich obelgi i zaufaj Bogu! Wystarczy Bóg jako opiekun!}
NurIman
Pogrmoca klawiatury
Pogrmoca klawiatury

na temat proszę

Postprzez thurayya » 01 Wrz 2005, 16:49

Do Ameery i Canis-a: trochę zeszliście z tematu. Na podobne dyskusje proponowałabym priv.
Ale do rzeczy, Magos: bez urazy - ani dla Ciebie, ani dla Egipcjan, ale takie gadanie "I am an egyptian man" nic nie znaczy - jak sama się zastanawiałaś - jest bezwartościowym sloganem. Taka jest moja opinia - jeśli się ktoś nie zgadza - nie mam z tym problemu (wolę uniknąć jakiś kłótni z byle powodu). Magos: pomyśl - co być sobie pomyślała spotykając za granicą np. Polkę, która nie wiedząc, iż Ty także jesteś Polką, na wejściu oznajmiłaby Ci "I am a Polish woman". Co to oznacza? No dla mnie nic specjalnego - chociaż oczywiście miałabym na względzie jakieś fakty historyczne, może też trochę plotek na temat danej nacji. Poza tym proszę byś wzięła pod uwagę fakt, iż mężczyźni lubią się upiększać w oczach kobiet, a w szczególności dodawać sobie niestworzonych cech, których przeważnie nie posiadają.
Przepraszam, jeśli moje słowa kogoś uraziły - nie mam nic do Egipcjan ani Egipcjanek - tylko komentuję ogólny motyw facetów.
Poza tym, Magos: wkrótce się odezwę na e-mail
thurayya
Stały użytkownik
Stały użytkownik

Miejscowość: Kielce

ciekawość

Postprzez AMEERA » 31 Sie 2005, 23:04

.. rzeczywiście to Egipt .. mój avatarek przedstawia fotografię Sultan Hassan Mosque z Cairo .. :D
Awatar użytkownika
AMEERA
Uzależniony
Uzależniony

ciekawość

Postprzez canis » 31 Sie 2005, 22:53

Poznaje flage pod avatarkiem :wink:
P.S.Alez mi strasznie "chodzi" to forum.....co post to logowanie od nowa :? Pozdr Ameero
ja kocham gołe baby..........
Awatar użytkownika
canis
Uzależniony
Uzależniony

ciekawość

Postprzez AMEERA » 31 Sie 2005, 22:34

.. hmm .. a na co Ci fotografia z mojego avatarku wygląda .. :?: :!: :?: .. 8)
Awatar użytkownika
AMEERA
Uzależniony
Uzależniony

Następna

Wróć do Egipt

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 4 gości